Firma ENDO powstała w 2006r. Jest ona dzieckiem mojego wieloletniego zamiłowania do jednośladów. Od połowy lat 90tych motocykle stały się nieodłączną częścią życia, czyli pasją, której poświęcałem ponadprzeciętną część wolnego czasu. Pasja ta ewoluowała przez kilka lat, a ponieważ w tamtych latach dostępność motocykli opierała się głównie na „ożywianiu” lub budowaniu motocykli w oparciu o pozostałości okresu powojennego i PRLu, więc zamiłowanie to opierało się raczej na przesiadywaniu w warsztacie i chyba dlatego dobrze pamiętam smak pierwszych przejażdżek i wyjazdów w towarzystwie podobnych odchyleńców.

Wszystko co robiłem, nawiązywało w jakiś sposób do motocykli. Nawet wykształcenie wyższe zdobyłem mechaniczne ze specjalizacją konstruktorską. Kilka lat po studiach postanowiłem moje życie zawodowe związać również z motocyklami i w taki sposób z połączenia pasji i doświadczenia, powstała firma ENDO. Z upływem czasu firma stała się rodzinna, a ciężka praca i dużo poświęconego czasu zaowocowało rozwojem firmy i nie mamy zamiaru spocząć na laurach.

Staramy się spełniać oczekiwania klientów i dlatego mały sklepik zamieniliśmy na obszerny salon aby motocykliści mieli zawsze pod ręką najważniejsze środki eksploatacyjne i akcesoria dla siebie oraz swoich maszyn.

Powiększając powierzchnię sklepu, będziemy stale powiększać asortyment. Zapraszamy więc wszystkich motocyklistów poszukujących ubrań zarówno do jazdy no szosie jak i do off roadu.

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, przy zakupie oleju z filtrem, klocków hamulcowych oraz napędu wymienimy w/w części bez dodatkowej dopłaty.
Dokładamy również wszelkich starań, by motocykle opuszczające nasze progi były zawsze bezpieczne dla kupujących i nie dopuszczamy nigdy motocykli, którymi miałbym obawy sam podróżować. Każdy motocykl przed dopuszczeniem do sprzedaży jest sprawdzany pod względem prawidłowości pracy silnika, układu hamulcowego i zawieszenia. Sprawdzamy również czy „prosto się prowadzi”. Na życzenie klienta możemy przeprowadzić w zakupionym sprzęcie serwis, oczywiście po ustaleniu w jakim zakresie ma on zostać wykonany.